خودارضایی دختران و زنان + عوارض

 

-خودارضایی چیه؟
خودارضایی تحریک و رسیدن به اوج لذت جنسی بدون همسر.
باعث میشه فقط زمان کوتاهی احساس شادی تصورشه و با یه عالمه ناراحتی و کسلی و غصه آخرش بمونه.که دل و دماغ هر کاری از جمله درس خوندن رو بگیره.

-یعنی به طور کلی بداخلاق و زود رنج و ترسو و خجالتی و گوشه نشین و فراری از جامعه و بدخواب میکنه.که دوست داره یه کنجی بشین و دور از همه به لذت ساختگی خودش بپرداز.

-باعث تغییرات هورمون ها و زشت شدن چهره و هیکل و چرب شدن پوست  میشه.
میتونید تاثیرات اون بر جوش صورت بخونید.و همچنین بیخوابی باعث چروک و گودی چشم و... میشه

-فرد رو ضعیف میکنه و آنتی بادیش رو پایی میاره.(نشونش سیاهی رفتن چشم )

-زمان رو از فرد میگیره و نمیزاره به هدفش برس.و افسردگی شدید و شدید تر میشه.

-کسی که ارضا میشه باید با همسرش به آرامش برس.اما بعد خودارضایی تازه خلاء یک جفت و یک آغوش گرم آرامش که فقط برای نزدیکی تورو نخواسته دیده میشه.

-بعد ازدواج هم به علت ارضا نشدن ، مجبور به گوشه گیری میشه.

-خودارضایی خشن و فروکردن اشیا داخل مهبل میتونه به پرده آسیب بزنه.ودیواره مقعد رو خریب کنه و سایز اونرو تغییر بده.که فرد رو در نگه داشتن مدفوع و بادمعده ناتوان یا کم توان کنه.
و از همه بدتر نظر سوئی در همسر فرد ایجاد کنه.

-ایجاد درد های اسپاسمی در بدن بخصوص وقی در حالت ناجور مثل دمر اینکار بشه.

-تغییر رنگ و تیره شدن مهبل.(شایدهم باعث تغییر فرم و افتادگی هم بشه)

-{کارشناس ارشد مامایی در ادامه به خبرنگار سلامت نیوز گفت:«خودارضایی در دختران عوارض بسیاری را در پی خواهد داشت و در صورتی که به صورت رفتار روزانه درآید خطرناک می شود و مانند هر اعتیادی،روح و جسم و روان فرد را به هم می ریزد و زمانی که فردی اقدام به خودارضایی می کند خیلی سریع فاز هیجان جنسی اتفاق می افتد و جنبه های مهم و عاطفی در یک ارتباط صحیح جنسی را دریافت نمی کند و دچار خلاء عاطفی، افسردگی، اضطراب و عدم اعتماد به نفس می شود  و بعد از ازدواج در یک رابطه زناشویی دیگر تحریک نمی شود و در به ارگاسم رسیدن دچار مشکل می شود چرا که با خودارضایی شرطی شده است تا در یک وضعیت خاصی که خود را تحریک می کند به ارگاسم برسد و به هنگام نزدیکی به همسر خود به یاد رفتارهای خود می افتد و گمان می کند تنها در آن شرایط می تواند به ارگاسم برسد.»}

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بله متاسفانه،

خانوم هایی که خودارضایی میکنند، درموارد زیاد از رابطه جنسی سرد میشن و از اون دوری میکنند.اما نکته مهم و دردناک اینکه تو رابطه جنسی ارضا نمیشن .و همیشهگله میکنند.

طبیعتا هم از لحاظ جنسی و روحی تحت فشار اند و هم ممکن عشق زناشوییشون به یک رابطه ی سرد تبدیل بشه.و بعد هم اختلافات و... .

میتونید راست بودن این گفته رو توی سایت های مختلف و نظرات مردم ببینید.

لطفا اگر شما هم اگرنقدی یا صحبتی دارید و یا به مشکلاتی قطعی (تجربه و مشکلات خود و کسانی که به حرفاشون اعتماد دارید) بگید.

سپاس 


منبع این نوشته : منبع
خودارضایی ,میشه ,رابطه ,باعث ,تغییر ,ارگاسم ,ارگاسم برسد